Duben 2009

Týdenní abstinence

20. dubna 2009 v 17:32 | Blackie |  Other
Zdravím
Žádnou aktualitu s Deathstars bohužel nepřináším... Půjde-li však vše, jak má, mohla bych už brzy zase přelouskat nějakou tu kapitolku z jejich deníčku. Je mi líto, že jsem drobátko zvolnila ve své práci na blogu. Asi mi, jak se říká, právě ujíždí rozjetý vlak. Uvidíme, kterou cestou se vydá... Návrat ale nechystá. Ale to zase ujíždím naopak já, mé rádoby řečnění asi nikoho nezajímá. Vím, jste tady kvůli Deathstars :)
Slíbila jsem do konce Velikonočních prázdnin ukončit rekonstrukci. Jak vidíte, neúspěšně... No, bude to tím, že můj "anděl strážný" pro mne zvolil daleko nepříjemnější činnost, kterou se můj život ubíral poslední týden a ještě hodně dlouho bude. Možná někdo z Vás již zažil pocit naprostého selhání, beznadějnosti a zároveň lítosti sama nad sebou. Mohla bych vyprávět celý ten smutný příběh a vyzpovídat se. Ale momentálně nemám chuť znovu vzpomínat. Venku je teplo a já nechci opět cítit ten podivný chlad na zádech.
Neznamená to konec blogu, jen pomalejší práci. Nechci skončit, při blogování alespoň na chvíli utíkám od kruté reality. Kdyby však situace byla natolik neúnosná a já musela na chvíli přestat, bude tu s Vámi chviličku pobývat moje kamarádka, s kterou už pro Vás chystáme premiérovou Fan Fiction :)

Tak já se zatím rozloučím (matematika volá) a pevně doufám, že to nebude nadlouho :)

PS: Chystám se už vyřídit pár objednávek, prvně od Eresse a pak dvě další, které mi přišly na Killer's blog, jen mějte se mnou chvíli strpení prosím.

Ztráta nevinnosti

12. dubna 2009 v 11:49 | Blackie |  Myspace
Tak, když jsou ty Velikonoce a já mám hodinku času, v rychlosti a laicky Vám přeložím perverzní příběh, který se dnes objevil na myspace. Nejedná se o nic speciálního, pouze další vtipná situace z koncertního života Deathstars. Další důkaz o tom, že chlapi...ehm, jsou zkrátka chlapi (existuje horší nadávka? Dělám si legraci )
PS: Jsem si nanejvýš jistá, že to zase psal Whip, poněvadž po něm, to absolutně překládat nejde!

Ztráty a prokletí nevinnosti - Happy easters motherfuckers (kluci to tak jistě nemysleli, Whip ani neví, co to znamená :D)
Tato kapela má obrovský dopad na lidi a společnost, jsme si toho plně vědomi.
Dívky při písních ztrácí kalhotky, chlapci většinou končí v bitkách, zvířata umírají a sousedé si stěžují. Jak skvělé :D. Včera jsme dostali další důkaz o tom, jak dobře působí Deathglam přímo na tělo!
Po tom, co jedna dospívající dívka nevymámila z Whipa nic jiného než "Ne, díky", pustila se do nevinného kluka v naší podporující skupině Marionette (pozn. Tady si nejsem jistá, ale předskokani by to být neměli.), a začala ho přesvědčovat o tom, jak by jí mohl o Velkém pátku udělat šťastnější. Chudák chlapec byl tak zmatený, že ze strachu z opačného pohlaví začal zoufale hledat své přátele, bohužel marně. Ona dívka tedy udělala to, co ženy umí nejlépe - doslova přisála své drápky na jeho tělo (pozn. tady zase někdo chytračil!) Totálně ho ovládla a přinutila k noční prohlídce (pozn. autobusu :D). Jeho strach však rázem přešel v naprostý úžas. Uvnitř autobusu Marionette, spatřil světlo na konci tunelu - Bone a Cat - ihned je ohradil, aby mluvili pouze šeptem, poněvadž za ním stojí promiskuitní dívka, která ještě navíc tvrdí, že je panna. Naléhal na ně, aby ho nějakým způsobem vyprostili z této nevšední situace. Potrhaní smíchy a zároveň zmatení, Bone a Cat dodali: Jak může být panna, když je v Rockband na turné? (tuhle poznámku jsem nepochopila :D). Místo, aby naši dva "záchranáři" zakročili, udělali něco, co by mnozí považovali za pěknou sviňarnu! A totiž, zamkli za sebou dveře a zanechali nebohého chlapce s dravým predátorem.
Pojďme si jen říct, že ten chlap nebyl schopen spát celou noc.
Závěr? Stal se z něho znovuzrozený muž, vykročil do nového světa, ve kterém zjistil, že ta dívka je vlastně naprosto úžasná. Co k tomu říci? Deathstars lidem pomáhají (pozn. ve ztrátě nevinnosti? :D).

Vám všem patří velké díky a pamatujte, že dnes je den, kdy zemřel Ježíš.
Dnes jsme v Leamington SPA. Což jsou vlastně takové lázně pro členy kapely. Je to fascinující místo, které má dokonce i své zákulisí, jenž se využívalo v 80. letech.
Zde flámujeme, relaxujeme v mobilních domech, které vypadají, jako kdyby patřily mezi Dollywood (pozn. vážně nevím, co je Dollywood ). Zde stojí obrovský šmoula a vůbec, místnost je plná atrakcí v podobě koní, raket, porouchaných plastových aut, dvou metrových kosmických lodí. A nejlepší na tom všem, je opuštěný bar plný prastarého louhu, a i když fingovanými, tak přesto reálně vypadajícími zbraněmi. Jinými slovy, jako by tento bar byl přímo určen pro Deathstars. Cítíme se uvolněně, ach ano, jako doma :)

Co dělají členové právě teď:
* Cat uhlazeně konverzuje s modrým šmoulou
*Night prohání plastové auto
* Boňáka naopak prohání nevycválaný kůň
*Skinny se schovává v mobilním domečku
*Whip pluje kosmickou lodí časoprostorem

A vlastně, podívejte se na dění sami :)


Photobucket

Nightmare is driving a plastic car.

Bone is riding a horse.

Skinny is in a mobile home

Photobucket

Veselé Velikonoce :)

11. dubna 2009 v 16:51 | Blackie |  úvod
Uch, už i mě postihla velikonoční nálada, a to dokonce natolik, že s ní musím naočkovat blog :) Deathstars jsou v tom nevinně. Těžko říci jestli jejich pocity jsou vzájemné, ale já se při výrobě velice bavila. No řekněte, nejsou to nádherní koledníci? :D
Za celý blog bych Vám všem chtěla popřát Veselé Velikonoce :)
Doufejme, že nám teplé počasí vydrží i nadále, stejně tak, jako radostné úsměvy na tváři, kterých není nikdy dost. Tak vylezte ze svých zimních brlohů a pořádně nakažte okolí smíchem. Potřebujeme to všichni :)
Bohatě čokoládovou nadílku od zajíčka, úlovků v podobě kraslic a zmalovaných prdelí, Vám přeje Blackie :)

Ukázkový bordel!

9. dubna 2009 v 15:14 | Blackie |  Deathstars-foto
A já myslela, že jsem na tom zle... :D
Ale i tak musím kluky pochválit, koneckonců mají tam větší pořádek, než je u nich obvyklé :D

Photobucket

Grrr

9. dubna 2009 v 14:04 | Blackie |  Other
Oh my god! Co mi to provádějí s bločkem? :,( Já nechcíí, vždyť je to hrůza!!! Kruci, vypněte to!!!

Metal Hammer Golden Gods

8. dubna 2009 v 22:19 | Blackie |  Myspace
Úspěch Deathstars pokračuje!
Aby se však kluci stali ještě úspěšnějšími než doposud, musí tentokrát dostát ocenění na každoročním předávání cen "Metal Hammer Golden Gods", které se koná ve Velké Británii.
Deathstars byli nominováni hned ve dvou kategoriích:
1) Nejlepší živé vystoupení
2) Nejlepší mezinárodní počin (jedná se o reprezentaci skupiny, v porovnání s ostatními soutěžícími kapelami ;))
Rok 2007 byl velice úspěšný, neboť Deathstars získali cenu "Gods Golden Award" jako nejlepší nováčci. Nyní díky nám, může být pro ně rok 2009 daleko úspěšnější!
A proto Vás všechny vyzívám k hlasování, nezůstávejte chladnými a pomozte :) Rozesílejte po ICQ, posílejte emailem, zapojte i své přátele, buďte aktivní! ;)
&
Thanks for all your support!
Whip, Nightmare, Cat, Bone and Skinny



Prosím všechny fanoušky, ale i "kolemjdoucí", aby se zapojili, děkuji moc :)

Vaše vzkazy + For Eresse :)

6. dubna 2009 v 22:57 | Blackie |  Other
Než odpovím na dotaz, raději zdůrazním, že pokud mi píšete zprávu z tzv. "zpráva autorovi" a očekáváte odpověď, je třeba napsat zpáteční adresu, to jest Váš email :) Není to Vaše chyba, občas člověk v zápalu zapomene, ale musíte pak počítat s tím, že se bohužel odpovědi nedočkáte. A mnohdy to mrzí i mě, poněvadž mohu někomu pomoci, ale neznám adresu dotyčného člověka. Někdy je pro tyto účely lepší zvolit raději komentáře a čekat, až Váš dotaz objevím a poté zareaguji ihned pod komentář :) Volba však zaleží na Vás, jedná-li se třeba o soukromější záležitost, pak samozřejmě zvolte raději políčko pod menu :)
A teď už k dotazu.

For Eresse:

Ano, záhlaví pochází z mé soukromé "dílny" :) A jsem ochotna vyhovět tvé žádosti. Nejdřív by mě však zajímalo, k čemu by byl obrázek určen. Zdali by měl být použit jako záhlaví blogu, potřebuji znát podrobnosti, poněvadž jedině podle záhlaví se dá vytvořit celý design, ale jsem si jistá, že to už určitě víš. Je třeba, abych věděla šířku obrázku, barvy...atd. V případě, že by se jednalo pouze o obrázek, který by k žádným podobným účelům použit nebyl, nic podobného bych znát samozřejmě nemusela ;)
Avšak musím upozornit, že mé schopnosti nejsou na profesionální úrovni, ba dovolím si říci, že k středně pokročilým bych se taky neřadila. Dělám to vyloženě pro radost, zkrátka blbnu a někdy z toho vyleze to, co jsi měl/a možnost vidět na mém blogu :)
Tak si to pořádně rozmysli a příště zašli i svůj email ;)

Upozornění: Takto rozhodně vzkazy vyřizovat nehodlám, je to poprvé a taky naposled! Jakmile do svého vzkazu nepřidáte svůj email, odpovědi se už nedočkáte! Bude-li takových vzkazů více, zavedeme návštěvní knihu a bude vymalováno! :D

Blackie

Bla bla

6. dubna 2009 v 15:14 | Blackie |  Other
Když už jsme u těch propagací, chtěla bych Vás pozvat na svůj nejnovější osobní bloček. Psát jsem ho začala teprve včera, takže neočekávejte žádné zázraky, je to přeci jen novorozeně :) killer's diary
Velikonoční prázdniny se blíží a díky nim mám konečně zase trochu času aktualizovat své blogy. Tento má samozřejmě přednost, takže do konce týdne počítám, že rekonstrukce bude ukončena a já tak začnu pracovat naplno a s nasazením :) Koneckonců, moc mě to baví a přímo nesnáším, když mi blog zeje prázdnotou :)
Návštěvnost není zatím nikterak velká a s komentáři je to bídné, ale znáte to...na úspěch se čeká dlouho :D Někdy se dokonce ani nedočkáte... Oh, kéž by mě také nějací andělé propagovali :)
Už, aby Deathstars vyrazili na turné a psali nějaké zprávy na myspace, přeci jen, jsou v poslední době vážně nečinní... Také by mohli začít natáčet nový klip. A vzhledem k tomu, že na myspace jim vesele vyhrává Night Electric Night, měla by tato píseň být dalším singlem. Hmm, jsem velice zvědavá na videoklip! Jsem si jistá, že to bude stejná pecka jako Death Dies Hard :) Temná atmosféra, už je přímo obsažena v této písni. Tma, obrovské mrakodrapy...no prostě přesně, jako jejich Cover :)
Konec mým úvahám :P

Andělé smrti!

6. dubna 2009 v 14:36 | Blackie |  Myspace
Deathstars & Bieler Bros

DS by se velice rádi proslavili v Americe a jsou ochotni pro to udělat téměř vše! Nahrávací společnost již mají, a jak už všichni víme, stala se jí právě Bieler Bros Records. Teď však zbývá jediné...pořádná "propaganda".
Tedy byl vyhlášen nový projekt a cílem je posbírat 30 andělů smrti. Co to znamená? Doslova pouliční tým, do kterého se dostane pouze 30 nejlepších! A může to být naprosto kdokoliv (Samozřejmě z oblasti Ameriky). Jsou vyhlášeni také online Andělé. Tím se může stát každý fanoušek a nezáleží na tom, odkud je. Počet míst zatím bohužel nevím.
Andělé budou v Severní Americe vylepovat plakáty, rozdávat letáky a dalším podobným způsobem dávat vědět o existenci Deathstars. Ale Hlavním cílem je propagovat album Night Electric night, jehož vydání v Americe se už blíží - 19.května 2009.
Andělé samozřejmě dostanou nějakou tu finanční částku, vstupenky, VIP průkazy a další zajímavé ceny.
Pokud máte zájem, napište na e-mail: jcovino@bielerbros.com nebo zanechte vzkaz na jejich myspace: http://www.myspace.com/bielerbros
Tak co, jdete do toho?

"Osobně bych se velice ráda zapojila, jenže bohužel pro mě, to muselo zase přijít v nepříznivou dobu. Ale radím Vám, kteří jste alespoň středně pokročilí v anglickém jazyku, jděte do toho! Vypadá to velice slibně. Alespoň v rámci online Andělů. Máte-li čas a dostupný internet, samozřejmě!"

Photobucket