Srpen 2008

Novinky

2. srpna 2008 v 20:06 | Marilyn |  Report
Deathstars byli letos na konci června k vidění a slyšení na festivalu Noc plná hvězd v Třinci. Já jsem tam bohužel nemohla, což mě hodně mrzí, protože věřim, že to bylo jako vždy super. Nenašla jsem žádnej uspokojivej report, tak jenom zmiňuju něco málo, co jsem vyčetla - Deathstars jsou v Čechách zřejmě oblíbení hlavně u dívek, dokonce přijela i dvojice slečen až z Vídně. Whiplasher evidentně podal svůj obvyklý skvělý výkon - svým dokonalým hlasem si podmanil publikum jak zpěvem, tak svojí komunikací s ním mezi jednotlivými písněmi.
Na adrese http://www.youtube.com/watch?v=JCLBzmkL2ZA&feature=related je video nepříliš dobré kvality, ale lepší než nic, s písní Blitzkrieg.
Někdy v červnu taky měla vyjít rozšířená edice Termination Bliss Extended, jejíž součástí je dva roky staré album Termination Bliss a DVD s videy, bonusy, pohledy do natáčení klipů a taky interview.
A dost aktuální a super novina - Deathstars připravujou nové album s názvem Deathglam, tak na to už se fakt hodně těšim... Mělo by vyjít už v září.